0 (358) 231 10 32
Sosyal Medya Hesaplarımız

İnsan Kaynakları

Anasayfa » İnsan Kaynakları
4K bünyesinde olmak bir ayrıcalıktır. Sizlere bu ayrıcalığı sağlayan değerlerimiz :

Dürüst ve Adiliz

Evrensel pozitif değerler çerçevesinde, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza dürüst ve adil bir yaklaşım sergileriz.

Değişim Odaklıyız

Gelişen ve değişen dünyaya, teknolojik gelişmelere kurum kültürümüz ve iş yapış şeklimiz ile uyum sağlarız. Gerektiği durumlarda, değişime öncülük ederiz.

Dinamik ve Çeviğiz

Sürekli olarak, yüksek enerjiyle, kolaylıkla ve seri olarak hareket etme kabiliyetine önem veririz.

Etkin İletişime Önem Veririz

Her zaman bütün görüşleri ve önerileri değerlendirir, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla şeffaf, saygılı, doğrudan ve samimi iletişim yoluyla, uyumlu ve tutarlı ilişkiler kurarız.

Yaratıcılığı Destekleyen Özgür Ortamlar Yaratırız

Çalışanların fikir ve düşüncelerini özgür bir şekilde ifade ettiği rahat bir çalışma ortamı yaratarak, motivasyonu yüksek ve verimli çalışan profili oluştururuz.

Müşterilerimizi Odak Noktamıza Alırız

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlayarak, doğru zamanda ve doğru yerde değer yaratan çözümler sunarız.

İnovatifiz

Yeni ve fark yaratan ürün portföyünü ve iş yapış şekillerini teknoloji desteğiyle uygularız.

4K’da Seni Neler Bekliyor?
4K Yalıtım, çalışanlarının kariyerini şekillendirmek için çok farklı imkanlar sunmaktadır

Yetenek ve kariyer yönetimini, etkili insan kaynakları yönetiminin en önemli parçalarından birisi olarak kabul eden 4K Yalıtım İnsan Kaynakları, insan kaynağı ihtiyaçlarını belirleyip, bu ihtiyaçları karşılayacak doğru yetenekleri ekibe katma ve geliştirilmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürür. Kariyer Yönetimi’ni, Yetenek Yönetimi Programı’yla besleyen 4K Yalıtım’ın yüksek performans gösteren çalışanları, bir yetenek havuzu oluşturmakta, tüm çalışanlarının gelişimini yakından takip eden 4K Yalıtım İnsan Kaynakları ise, çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmek için çalışmaktadır.Verdiğimiz hizmetlere uygun mesleklerde yaratıcı, disiplin sahibi, mesleğine aşık kişileri 4K Yalıtım ailesinde görmek istiyoruz. Dilerseniz ik@4kyalitim.com‘a mail atarak iş başvurunuzu yapabilir veya başvurunuzu aşağıdaki butona tıklayarak online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

4K YALITIM ONLİNE İŞ BAŞVURU FORMU